Wenn weg dann weg - Top-Angebote für Sparfüchse

Filteren en sorteren

Sorteren op:

8 producten

In aanbieding
Protein Bar MIX BOX 1 (12x50g-65g)
Protein Bar MIX BOX 1 (12x50g-65g) Onze proteïnerepen zijn nu verkrijgbaar in een mixbox om te proeven of cadeau te geven.
Aanbiedingsprijs11,88 € Normale prijs24,99 € Bespaar 52% 16,55 € / kg
In aanbieding
Lactase Tabs (120 tabs)
Lactase Tabs (120 tabs) Je dagelijkse hulpjes bij lactose-intolerantie.
Aanbiedingsprijs2,71 € Normale prijs11,99 € Bespaar 77% 33,88 € / kg
Peanut Rockies (150g)
2 Smaken
Peanut Rockies (150g) Pinda's omhuld met chocolade - een kleine snack voor tussendoor.
Aanbiedingsprijs2,49 € Normale prijs3,99 € Bespaar 38% 16,60 € / kg
In aanbieding
Instant Oats fine (2000g)
Instant Oats fine (2000g) Fijngemalen havermout zonder toegevoegde suiker.
Aanbiedingsprijs8,99 € Normale prijs16,90 € Bespaar 47% 4,50 € / kg
Pistachio White Chocolate Spread (500g)
Pistachio White Chocolate Spread (500g) Het heerlijke broodbeleg of de topping op pannenkoeken.
Aanbiedingsprijs9,99 € Normale prijs30,99 € Bespaar 68% 19,98 € / kg
In aanbieding
Instant Maize (corn) Pudding (1500g)
Instant Maize (corn) Pudding (1500g) Voor een energieboost voor of na de training of als tussendoortje.
Aanbiedingsprijs9,99 € Normale prijs16,90 € Bespaar 41% 6,66 € / kg
In aanbieding
Instant Oats coarse (2000g)
Instant Oats coarse (2000g) Gemalen volkoren havervlokken zonder toegevoegde suiker.
Aanbiedingsprijs7,99 € Normale prijs16,90 € Bespaar 53% 4,00 € / kg
In aanbieding
Easy Rice Carbs (2000g)
Easy Rice Carbs (2000g) De koolhydraatkick voor je eiwitshake 's ochtends of na de training.
Aanbiedingsprijs15,99 € Normale prijs25,99 € Bespaar 38% 8,00 € / kg
0

Je winkelwagen is leeg

Doorgaan met winkelen

Winkelwagen

0
 

Gratis verzending nog maar 90,00 €

Binnen 4-5 werkdagen bij jou

Je winkelwagen is leeg

Starte jetzt und pack deine Favoriten rein.

Zu den Produkten

Bald wieder verfügbar!

Du möchtest dieses Produkt nicht verpassen? Wir benachrichtigen dich sofort, sobald es wieder auf Lager ist.