BODYLAB Proef- en Mixpakketten

Onze proefpakketten - om te testen en uit te proberen. Ideaal voor onderweg en/of tijdens je training.

Filteren en sorteren

Sorteren op:

14 producten

Clear Whey Isolate proefpakket (8 sachets elk 30g)
Clear Whey Isolate proefpakket (8 sachets elk 30g) Hoogwaardig wei-eiwitisolaat om te proeven, te testen en te delen.
Aanbiedingsprijs14,50 € Normale prijs20,99 € Bespaar 31% 60,42 € / kg
ZERO Barista Sirup Bomb Box (5x65g)
ZERO Barista Sirup Bomb Box (5x65g) Ideaal als extra smaakversterker voor je warme ochtenddrankje.
Aanbiedingsprijs9,99 € Normale prijs17,99 € Bespaar 44% 30,74 € / l
In aanbieding
Protein Bar MIX BOX 2 (12x40g-100g)
Protein Bar MIX BOX 2 (12x40g-100g) Onze proteïnerepen in een assortimentsdoos om te proeven en cadeau te geven.
Aanbiedingsprijs15,90 € Normale prijs24,99 € Bespaar 36% 18,17 € / kg
Protein Coffee proefpakket (8 sachets elk 30g)
Protein Coffee proefpakket (8 sachets elk 30g) De proefdoos, om nieuwe variëteiten te testen, om cadeau te geven en te delen.
Aanbiedingsprijs13,50 € Normale prijs17,99 € Bespaar 25% 56,25 € / kg
Whey Protein Proefpakket (8 Sachets elk 30g)
6 Maat
Whey Protein Proefpakket (8 Sachets elk 30g) Test nu nieuwe wei-eiwitsmaken.
Aanbiedingsprijs18,99 € 79,13 € / kg
25% korting | Code: BACKTOGYM
ZERO Sirup BOMB Bestseller Box (10x95ml)
ZERO Sirup BOMB Bestseller Box (10x95ml) 10 smaakopties voor je dagelijkse hydratatie.
Aanbiedingsprijs24,90 € Normale prijs26,99 € Bespaar 8% 26,21 € / kg
In aanbieding
ZERO Sirup BOMB 1.0 - 4.0 Box  (5x65ml)
4 Smaken
ZERO Sirup BOMB 1.0 - 4.0 Box (5x65ml) Dé suikervrije* siroop voor de lekkerste caloriearme drankjes
Aanbiedingsprijs9,99 € Normale prijs17,99 € Bespaar 44% 30,74 € / kg
Protein Bar MIX BOX 3 (12x50-60g)
Protein Bar MIX BOX 3 (12x50-60g) Onze proteïnerepen zijn nu verkrijgbaar in een mixbox om te proeven en cadeau te geven
Aanbiedingsprijs15,90 € Normale prijs24,99 € Bespaar 36% 23,31 € / kg
In aanbieding
Vegan Protein proefpakket (8 Proben je 30g)
2 Smaken
Vegan Protein proefpakket (8 Proben je 30g) Het pakket bevat 8 veganistische eiwitopties.
Aanbiedingsprijs14,99 € 62,46 € / kg
25% korting | Code: BACKTOGYM
Whey Protein proefpakket kalender (30 x 30g)
Whey Protein proefpakket kalender (30 x 30g) Het WHEY proefmonsters BIG PACK om te testen en uit te proberen.
Aanbiedingsprijs49,99 € 55,54 € / kg
Vegan & Whey Protein Mix - proefpakket kalender (30 x 30g)
Vegan & Whey Protein Mix - proefpakket kalender (30 x 30g) Het Whey-Vegan-Protein MIX-pakket om te testen en uit te proberen.
Aanbiedingsprijs44,99 € 49,99 € / kg
Creatine Monohydrate - 100% Pure Powder sachet (10g)
Creatine Monohydrate - 100% Pure Powder sachet (10g) Nu beschikbaar om te testen of cadeau te geven: het sachet met de beste creatinepoeder van BODYLAB.
Aanbiedingsprijs1,99 € 199,00 € / kg
25% korting | Code: BACKTOGYM
Uitverkocht Top product In aanbieding
Whey Protein proefpakket (30g)
15 Smaken
Whey Protein proefpakket (30g)
Aanbiedingsprijs2,49 € 83,00 € / kg
Uitverkocht In aanbieding
Protein Bar MIX BOX 1 (12x50g-65g)
Protein Bar MIX BOX 1 (12x50g-65g) Onze proteïnerepen zijn nu verkrijgbaar in een mixbox om te proeven of cadeau te geven.
Aanbiedingsprijs11,88 € Normale prijs24,99 € Bespaar 52% 16,55 € / kg

Om te testen en uit te proberen.

0

Je winkelwagen is leeg

Doorgaan met winkelen

Winkelwagen

0
 

Gratis verzending nog maar 90,00 €

Binnen 4-5 werkdagen bij jou

Je winkelwagen is leeg

Starte jetzt und pack deine Favoriten rein.

Zu den Produkten

Bald wieder verfügbar!

Du möchtest dieses Produkt nicht verpassen? Wir benachrichtigen dich sofort, sobald es wieder auf Lager ist.