Halters

Filteren en sorteren

Sorteren op:

14 producten

Soft Protein Bar (55g) Caramel Choco
9 Smaken
Soft Protein Bar (55g)
Aanbiedingsprijs3,29 € 59,82 € / kg
Top product In aanbieding
Protein Bar (12x55g) Cookies & Cream
4 Smaken
Protein Bar (12x55g)
Aanbiedingsprijs34,99 € 53,02 € / kg
Top product In aanbieding
Protein Bar (55g) Cookies & Cream
4 Smaken
Protein Bar (55g)
Aanbiedingsprijs4,79 € 87,09 € / kg
Soft Protein Bar (12x55g) Rocky Road Marshmallow
9 Smaken
Soft Protein Bar (12x55g)
Aanbiedingsprijs33,99 € 51,50 € / kg
Vegan Protein Bar (55g) Orange-Chocolate
3 Smaken
Vegan Protein Bar (55g)
Aanbiedingsprijs4,69 € 85,27 € / kg
Vegan Protein Bar (12x55g) Orange-Chocolate
3 Smaken
Vegan Protein Bar (12x55g)
Aanbiedingsprijs34,99 € 53,02 € / kg
In aanbieding
Milchshake (8x330ml) Chocolate
4 Smaken
Milchshake (8x330ml)
Aanbiedingsprijs23,99 € Normale prijs24,49 € Bespaar 2% 9,09 € / l
Protein Bar Spread (45g) Hazelnut Spread
4 Smaken
Protein Bar Spread (45g)
Aanbiedingsprijs2,49 € 55,33 € / kg
Whey Protein (900g) Salted Milk Chocolate
Whey Protein (900g)
Aanbiedingsprijs34,99 € 38,88 € / kg
Dubbelpak: 2x Milchshake (8x330ml)
Dubbelpak: 2x Milchshake (8x330ml)
Aanbiedingsprijs45,99 € Normale prijs48,98 € Bespaar 6% 8,71 € / l
12 x Protein Bar Mixed (12x55g)
12 x Protein Bar Mixed (12x55g)
Aanbiedingsprijs34,99 € Normale prijs45,48 € Bespaar 23% 58,32 € / kg
Protein Bar Spread (12x45g) Hazelnut Spread
4 Smaken
Protein Bar Spread (12x45g)
Aanbiedingsprijs29,99 € 55,54 € / kg
Vegan Protein Choco Toffee Swirl (750g)
Vegan Protein Choco Toffee Swirl (750g)
Aanbiedingsprijs29,99 € 39,99 € / kg
Uitverkocht
Casein Protein (750g) Salted Milk Chocolate
2 Smaken
Casein Protein (750g)
Aanbiedingsprijs29,99 € 39,99 € / kg
0

Je winkelwagen is leeg

Doorgaan met winkelen

Winkelwagen

0
 

Gratis verzending nog maar 90,00 €

Binnen 4-5 werkdagen bij jou

Je winkelwagen is leeg

Starte jetzt und pack deine Favoriten rein.

Zu den Produkten

Bald wieder verfügbar!

Du möchtest dieses Produkt nicht verpassen? Wir benachrichtigen dich sofort, sobald es wieder auf Lager ist.