Bodylab24 Bar Dagen

Filteren en sorteren

Sorteren op:

6 producten

Top product In aanbieding
Crispy Protein Bar (12x65g)
Crispy Protein Bar (12x65g) Proteïnesnack met knapperige proteïneflakes!
Aanbiedingsprijs19,50 € Normale prijs29,99 € Bespaar 35% 25,00 € / kg
Top product
Soft Protein Bar - 12x35g - CheeseCake Flavoring
Soft Protein Bar - 12x35g - CheeseCake Flavoring
Aanbiedingsprijs12,99 € 30,93 € / kg
Top product In aanbieding
Crunchy Protein Bar (12x64g)
5 Smaken
Crunchy Protein Bar (12x64g) De lekkere proteïnereep met knapperige sojacrispies.
Aanbiedingsprijs27,99 € 36,45 € / kg
25% korting | Code: BACKTOGYM
Protein Oats Bar (12x100g)
6 Smaken
Protein Oats Bar (12x100g)
Aanbiedingsprijs17,99 € 14,99 € / kg
25% korting | Code: BACKTOGYM
Top product In aanbieding
BIG PAPA 50% Protein Bar Extreme (12x100g)
BIG PAPA 50% Protein Bar Extreme (12x100g)
Aanbiedingsprijs42,99 € 35,83 € / kg
25% korting | Code: BACKTOGYM
In aanbieding
3 x Protein Oats Bar (elk 12x100g)
3 x Protein Oats Bar (elk 12x100g) De combinatie van energie- en eiwitrepen nu in een verpakking van 3
Aanbiedingsprijs40,90 € Normale prijs50,97 € Bespaar 20% 11,36 € / kg
0

Je winkelwagen is leeg

Doorgaan met winkelen

Winkelwagen

0
 

Gratis verzending nog maar 90,00 €

Binnen 4-5 werkdagen bij jou

Je winkelwagen is leeg

Starte jetzt und pack deine Favoriten rein.

Zu den Produkten

Bald wieder verfügbar!

Du möchtest dieses Produkt nicht verpassen? Wir benachrichtigen dich sofort, sobald es wieder auf Lager ist.