Eiwit aanbiedingen

Filteren en sorteren

Sorteren op:

88 producten

Clear Whey Isolate proefpakket (8 sachets elk 30g)
Clear Whey Isolate proefpakket (8 sachets elk 30g) Hoogwaardig wei-eiwitisolaat om te proeven, te testen en te delen.
Aanbiedingsprijs14,50 € Normale prijs20,99 € Bespaar 31% 60,42 € / kg
In aanbieding
Protein Bar MIX BOX 1 (12x50g-65g)
Protein Bar MIX BOX 1 (12x50g-65g) Onze proteïnerepen zijn nu verkrijgbaar in een mixbox om te proeven of cadeau te geven.
Aanbiedingsprijs11,88 € Normale prijs24,99 € Bespaar 52% 16,55 € / kg
In aanbieding
Prime Crunchy Protein Bar - 3 g leucine (12x65g) Strawberry-Yoghurt
2 Smaken
Prime Crunchy Protein Bar - 3 g leucine (12x65g) Oud recept, nieuwe smaken, en bovendien knapperig , rijk aan eiwitten en verrijkt met 3 g L-leucine.
Aanbiedingsprijs34,99 € 44,86 € / kg
25% korting | Code: BACKTOGYM
Protein Coffee proefpakket (8 sachets elk 30g)
Protein Coffee proefpakket (8 sachets elk 30g) De proefdoos, om nieuwe variëteiten te testen, om cadeau te geven en te delen.
Aanbiedingsprijs13,50 € Normale prijs17,99 € Bespaar 25% 56,25 € / kg
In aanbieding
Protein Bar MIX BOX 2 (12x40g-100g)
Protein Bar MIX BOX 2 (12x40g-100g) Onze proteïnerepen in een assortimentsdoos om te proeven en cadeau te geven.
Aanbiedingsprijs15,90 € Normale prijs24,99 € Bespaar 36% 18,17 € / kg
Top product In aanbieding
Vegan Protein (1000g)
22 Smaken
Vegan Protein (1000g) Onze 100% veganistische proteïne voor spieropbouw en -behoud.
Aanbiedingsprijs30,99 € 30,99 € / kg
25% korting | Code: BACKTOGYM
In aanbieding
Protein Pudding (1000g)
7 Smaken
Protein Pudding (1000g)
Aanbiedingsprijs30,90 € Normale prijs48,99 € Bespaar 37% 30,90 € / kg
In aanbieding
Clear Whey Isolate (960g)
14 Smaken
Clear Whey Isolate (960g) Het beste wei-eiwitisolaat in een verfrissende eiwitdrank.
Aanbiedingsprijs51,99 € Normale prijs52,99 € Bespaar 2% 54,16 € / kg
In aanbieding
Crunchy Protein Bar Deluxe (12x65g)
3 Smaken
Crunchy Protein Bar Deluxe (12x65g) Het kleine tussendoortje met extra eiwitten voor tussendoor of rondom de training.
Aanbiedingsprijs17,90 € Normale prijs22,99 € Bespaar 22% 22,95 € / kg
Protein Bar MIX BOX 3 (12x50-60g)
Protein Bar MIX BOX 3 (12x50-60g) Onze proteïnerepen zijn nu verkrijgbaar in een mixbox om te proeven en cadeau te geven
Aanbiedingsprijs15,90 € Normale prijs24,99 € Bespaar 36% 23,31 € / kg
Top product In aanbieding
Crunchy Protein Bar (12x64g)
5 Smaken
Crunchy Protein Bar (12x64g) De lekkere proteïnereep met knapperige sojacrispies.
Aanbiedingsprijs27,99 € 36,45 € / kg
25% korting | Code: BACKTOGYM
In aanbieding
Protein Coffee (1000g)
10 Smaken
Protein Coffee (1000g) Voor een proteïnekick én cafeïneboost tussen maaltijden door of voor de training.
Aanbiedingsprijs48,99 € 48,99 € / kg
25% korting | Code: BACKTOGYM
In aanbieding
Vegan Protein proefpakket (8 Proben je 30g)
2 Smaken
Vegan Protein proefpakket (8 Proben je 30g) Het pakket bevat 8 veganistische eiwitopties.
Aanbiedingsprijs14,99 € 62,46 € / kg
25% korting | Code: BACKTOGYM
Top product In aanbieding
Eat Clean Protein Bar (12x65g)
Eat Clean Protein Bar (12x65g)
Aanbiedingsprijs18,00 € Normale prijs30,99 € Bespaar 42% 23,08 € / kg
Whey Protein Isolate (900g)
6 Smaken
Whey Protein Isolate (900g) Premium eiwit voor jouw spieropbouw!
Aanbiedingsprijs51,90 € Normale prijs54,99 € Bespaar 6% 57,67 € / kg
Prime Crunchy Protein Bar - 2 g leucine (12x65g)
2 Smaken
Prime Crunchy Protein Bar - 2 g leucine (12x65g) Crunchy, rijk aan eiwitten en verrijkt met 2 g L-leucine.
Aanbiedingsprijs17,00 € Normale prijs21,99 € Bespaar 23% 21,79 € / kg
In aanbieding
Pro Blast Protein Bar (12x60g)
3 Smaken
Pro Blast Protein Bar (12x60g) Een tussendoortje van 60 g met extra eiwitten.
Aanbiedingsprijs14,90 € Normale prijs22,99 € Bespaar 35% 20,69 € / kg
Top product In aanbieding
Whey Protein Isolat (2000g)
6 Smaken
Whey Protein Isolat (2000g)
Aanbiedingsprijs92,90 € Normale prijs94,99 € Bespaar 2% 46,45 € / kg
Casein Micellar (1750g)
4 Smaken
Casein Micellar (1750g) Onze DAY & NIGHT proteïne uit hoogwaardig melkeiwit.
Aanbiedingsprijs59,99 € Normale prijs65,99 € Bespaar 9% 34,28 € / kg
25% korting | Code: BACKTOGYM
Top product In aanbieding
Protein-6 Pancakes (1000g)
5 Smaken
Protein-6 Pancakes (1000g)
Aanbiedingsprijs25,99 € Normale prijs39,99 € Bespaar 35% 25,99 € / kg
In aanbieding
Deluxe Protein Bar (12x50g)
Deluxe Protein Bar (12x50g) Soft en smeuïg, met een laagje chocolade – onze nieuwe proteïnereep van 50 g.
Aanbiedingsprijs17,99 € 29,98 € / kg
25% korting | Code: BACKTOGYM
In aanbieding
Milky Pro Protein Bar (12x60g)
2 Smaken
Milky Pro Protein Bar (12x60g) Een lekkere, zachte eiwitreep die voor bijna 30% uit eiwitten bestaat.
Aanbiedingsprijs20,99 € 29,15 € / kg
25% korting | Code: BACKTOGYM
In aanbieding
Core Protein Bar (12x57g)
3 Smaken
Core Protein Bar (12x57g) Een tussendoortje met 20 gram eiwit.
Aanbiedingsprijs23,99 € 35,07 € / kg
25% korting | Code: BACKTOGYM
In aanbieding
3 x Vegan Protein (1000g)
3 x Vegan Protein (1000g)
Aanbiedingsprijs69,90 € Normale prijs89,97 € Bespaar 22% 23,30 € / kg
0

Je winkelwagen is leeg

Doorgaan met winkelen

Winkelwagen

0
 

Gratis verzending nog maar 90,00 €

Binnen 4-5 werkdagen bij jou

Je winkelwagen is leeg

Starte jetzt und pack deine Favoriten rein.

Zu den Produkten

Bald wieder verfügbar!

Du möchtest dieses Produkt nicht verpassen? Wir benachrichtigen dich sofort, sobald es wieder auf Lager ist.