CLIF

Filteren en sorteren

Sorteren op:

13 producten

12 x Clif Bar Mixed (12x68g)
12 x Clif Bar Mixed (12x68g)
Aanbiedingsprijs28,99 € Normale prijs44,28 € Bespaar 35% 35,53 € / kg
3 x Clif Bar (3x68g)
3 x Clif Bar (3x68g)
Aanbiedingsprijs8,99 € Normale prijs11,07 € Bespaar 19% 44,07 € / kg
6 x Bar Mixed (6x68g)
6 x Bar Mixed (6x68g)
Aanbiedingsprijs14,49 € 35,51 € / kg
6 x Clif Bar (6x68g)
6 x Clif Bar (6x68g)
Aanbiedingsprijs17,99 € Normale prijs22,14 € Bespaar 19% 44,09 € / kg
Top product In aanbieding
Clif Bar (12x68g) Chocolate Chip
7 Smaken
Clif Bar (12x68g)
Aanbiedingsprijs27,99 € 34,30 € / kg
Clif Bar (12x68g)   Bodylab24 Shaker gratis
Clif Bar (12x68g) Bodylab24 Shaker gratis
Aanbiedingsprijs27,99 € Normale prijs33,47 € Bespaar 16% 30,56 € / kg
Top product In aanbieding
Clif Bar (68g)
6 Smaken
Clif Bar (68g)
Aanbiedingsprijs4,69 € 68,97 € / kg
Clif Bar Mixed Box (12x68g)
Clif Bar Mixed Box (12x68g)
Aanbiedingsprijs27,99 € 34,30 € / kg
Shot Bloks (18x60g)
6 Smaken
Shot Bloks (18x60g)
Aanbiedingsprijs62,99 € 58,32 € / kg
Mini Bar (10x28g)
3 Smaken
Mini Bar (10x28g)
Aanbiedingsprijs12,99 € 46,39 € / kg
Clif Mini Bar Testpakket (12x28g)
Clif Mini Bar Testpakket (12x28g)
Aanbiedingsprijs16,99 € 50,57 € / kg
Doublepack: 2x Clif Bar (12x68g)
Doublepack: 2x Clif Bar (12x68g)
Aanbiedingsprijs55,99 € 34,31 € / kg
In aanbieding
Nut Butter Filled Bar bio (12x50g)
4 Smaken
Nut Butter Filled Bar bio (12x50g) Creamy Peanut Butter trifft Clif Bar. Komplettes Suchtpotenzial.
Aanbiedingsprijs29,99 € 49,98 € / kg
0

Je winkelwagen is leeg

Doorgaan met winkelen

Winkelwagen

0
 

Gratis verzending nog maar 90,00 €

Binnen 4-5 werkdagen bij jou

Je winkelwagen is leeg

Starte jetzt und pack deine Favoriten rein.

Zu den Produkten

Bald wieder verfügbar!

Du möchtest dieses Produkt nicht verpassen? Wir benachrichtigen dich sofort, sobald es wieder auf Lager ist.