Gezonde snacks

Filteren en sorteren

Sorteren op:

129 producten

Top product In aanbieding
Crispy Protein Bar (12x65g)
Crispy Protein Bar (12x65g) Proteïnesnack met knapperige proteïneflakes!
Aanbiedingsprijs19,50 € Normale prijs29,99 € Bespaar 35% 25,00 € / kg
In aanbieding
Protein Bar MIX BOX 2 (12x40g-100g)
Protein Bar MIX BOX 2 (12x40g-100g) Onze proteïnerepen in een assortimentsdoos om te proeven en cadeau te geven.
Aanbiedingsprijs15,90 € Normale prijs24,99 € Bespaar 36% 18,17 € / kg
In aanbieding
Prime Crunchy Protein Bar - 3 g leucine (12x65g) Strawberry-Yoghurt
2 Smaken
Prime Crunchy Protein Bar - 3 g leucine (12x65g) Oud recept, nieuwe smaken, en bovendien knapperig , rijk aan eiwitten en verrijkt met 3 g L-leucine.
Aanbiedingsprijs34,99 € 44,86 € / kg
25% korting | Code: BACKTOGYM
In aanbieding
Protein Pudding (1000g)
7 Smaken
Protein Pudding (1000g)
Aanbiedingsprijs30,90 € Normale prijs48,99 € Bespaar 37% 30,90 € / kg
Top product
Soft Protein Bar - 12x35g - CheeseCake Flavoring
Soft Protein Bar - 12x35g - CheeseCake Flavoring
Aanbiedingsprijs12,99 € 30,93 € / kg
Protein Bar MIX BOX 3 (12x50-60g)
Protein Bar MIX BOX 3 (12x50-60g) Onze proteïnerepen zijn nu verkrijgbaar in een mixbox om te proeven en cadeau te geven
Aanbiedingsprijs15,90 € Normale prijs24,99 € Bespaar 36% 23,31 € / kg
Top product In aanbieding
Crunchy Protein Bar (12x64g)
5 Smaken
Crunchy Protein Bar (12x64g) De lekkere proteïnereep met knapperige sojacrispies.
Aanbiedingsprijs27,99 € 36,45 € / kg
25% korting | Code: BACKTOGYM
In aanbieding
Crunchy Protein Bar Deluxe (12x65g)
3 Smaken
Crunchy Protein Bar Deluxe (12x65g) Het kleine tussendoortje met extra eiwitten voor tussendoor of rondom de training.
Aanbiedingsprijs17,90 € Normale prijs22,99 € Bespaar 22% 22,95 € / kg
Top product In aanbieding
Eat Clean Protein Bar (12x65g)
Eat Clean Protein Bar (12x65g)
Aanbiedingsprijs18,00 € Normale prijs30,99 € Bespaar 42% 23,08 € / kg
Protein Spread Belgian Chocolate Flavouring (330g)
Protein Spread Belgian Chocolate Flavouring (330g) De nieuwe spread met hazelnootstukjes en een extra portie eiwit.
Aanbiedingsprijs6,99 € 21,18 € / kg
25% korting | Code: BACKTOGYM
Peanut Rockies (150g)
2 Smaken
Peanut Rockies (150g) Pinda's omhuld met chocolade - een kleine snack voor tussendoor.
Aanbiedingsprijs2,49 € Normale prijs3,99 € Bespaar 38% 16,60 € / kg
Prime Crunchy Protein Bar - 2 g leucine (12x65g)
2 Smaken
Prime Crunchy Protein Bar - 2 g leucine (12x65g) Crunchy, rijk aan eiwitten en verrijkt met 2 g L-leucine.
Aanbiedingsprijs17,00 € Normale prijs21,99 € Bespaar 23% 21,79 € / kg
In aanbieding
Pro Blast Protein Bar (12x60g)
3 Smaken
Pro Blast Protein Bar (12x60g) Een tussendoortje van 60 g met extra eiwitten.
Aanbiedingsprijs14,90 € Normale prijs22,99 € Bespaar 35% 20,69 € / kg
Protein Oats Bar (12x100g)
6 Smaken
Protein Oats Bar (12x100g)
Aanbiedingsprijs17,99 € 14,99 € / kg
25% korting | Code: BACKTOGYM
Soft Protein Bar (12x50g) Chocolate-Caramel
2 Smaken
Soft Protein Bar (12x50g) Een eiwitboost van 14 gram voor tussendoor.
Aanbiedingsprijs11,88 € Normale prijs18,99 € Bespaar 37% 19,80 € / kg
Top product In aanbieding
Protein-6 Pancakes (1000g)
5 Smaken
Protein-6 Pancakes (1000g)
Aanbiedingsprijs25,99 € Normale prijs39,99 € Bespaar 35% 25,99 € / kg
In aanbieding
Milky Pro Protein Bar (12x60g)
2 Smaken
Milky Pro Protein Bar (12x60g) Een lekkere, zachte eiwitreep die voor bijna 30% uit eiwitten bestaat.
Aanbiedingsprijs20,99 € 29,15 € / kg
25% korting | Code: BACKTOGYM
In aanbieding
Deluxe Protein Bar (12x50g)
Deluxe Protein Bar (12x50g) Soft en smeuïg, met een laagje chocolade – onze nieuwe proteïnereep van 50 g.
Aanbiedingsprijs17,99 € 29,98 € / kg
25% korting | Code: BACKTOGYM
Prime Crunchy Vegan Bar (12x60g)
2 Smaken
Prime Crunchy Vegan Bar (12x60g) Onze Prime Crunchy Protein Bar - nu ook verkrijgbaar in een veganistische variant.
Aanbiedingsprijs17,00 € Normale prijs24,99 € Bespaar 32% 23,61 € / kg
Top product In aanbieding
BIG PAPA 50% Protein Bar Extreme (12x100g)
BIG PAPA 50% Protein Bar Extreme (12x100g)
Aanbiedingsprijs42,99 € 35,83 € / kg
25% korting | Code: BACKTOGYM
Top product In aanbieding
High Protein Wafer (12x40g)
High Protein Wafer (12x40g)
Aanbiedingsprijs22,99 € 47,90 € / kg
25% korting | Code: BACKTOGYM
In aanbieding
Core Protein Bar (12x57g)
3 Smaken
Core Protein Bar (12x57g) Een tussendoortje met 20 gram eiwit.
Aanbiedingsprijs23,99 € 35,07 € / kg
25% korting | Code: BACKTOGYM
Top product In aanbieding
BODYLAB Repen Adventskalender
BODYLAB Repen Adventskalender Het aanbod aan repen bij Bodylab – ontdek het nu met de nieuwe adventskalender.
Aanbiedingsprijs49,99 € 49,99 € / pro stück
Top product In aanbieding
Protein Brownie (12x50g)
Protein Brownie (12x50g)
Aanbiedingsprijs23,99 € 39,98 € / kg
25% korting | Code: BACKTOGYM
0

Je winkelwagen is leeg

Doorgaan met winkelen

Winkelwagen

0
 

Gratis verzending nog maar 90,00 €

Binnen 4-5 werkdagen bij jou

Je winkelwagen is leeg

Starte jetzt und pack deine Favoriten rein.

Zu den Produkten

Bald wieder verfügbar!

Du möchtest dieses Produkt nicht verpassen? Wir benachrichtigen dich sofort, sobald es wieder auf Lager ist.